portfolio szkoleń

Nasze realizacje

Poznaj Nasze Wcześniejsze Realizacje

Realizacje

Jako Body-Map realizujemy Szkolenia I Doradztwo Poprzez Bazę Usług Rozwojowych PARP. Jesteśmy Firmą Certyfikowaną Przez Międzynarodową Jednostkę Normalizującą Oraz Certyfikującą BSI (British Standards Institution), Działamy W Oparciu O System Zarządzania Jakością, Zgodnie Z Wymaganiami ISO 9001:2015. Posiadamy Wpis Do Rejestru Instytucji Szkoleniowych Numer 2.30/00210/2020 Co Pozwala Nam Obsługiwać Szkolenia Poprzez Urzędy Pracy, Również Z Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Współpracujemy Z Wieloma Trenerami I Szkoleniowcami W Różnych Obszarach Działalności. Pozyskujemy Dofinansowanie Do Szkoleń Dla Klientów, Firm I Przedsiębiorców W Całej Polsce. Pozyskujemy Dotacje Na Rozwój Firm, Wspieramy I Pomagamy Realizować Ciekawe Inicjatywy Rozwojowe I Społeczne.

Zastosowanie narzędzi cyfrowych do realizacji działań marketingowych i sprzedażowych przedsiębiorstwa w ramach projektu Akademia Menadżera MMŚP kompetencje w zakresie cyfryzacji – Marketing i sprzedaż w gospodarce cyfrowej.

Realizacja: lipiec 2022

Grupa docelowa:

Kadra menadżerska przedsiębiorstw, właściciele MMŚP, pracownicy MMŚP zatrudnieni na stanowiskach kierowniczych, pracownicy przewidziani do objęcia stanowiska kierowniczego z mikro małych lub średnich przedsiębiorstw.

Liczba godzin: 16h

Cena: 2 320 zł netto za osobę

Trener: Jacek Plewa

Lipiec 2022