Poznaj naszą Drużynę

Zespół

Trenerzy z Doświadczeniem

Poznaj Ekspertów

Jesteśmy firmą szkoleniową składającą się z trenerów posiadajacych olbrzymie doświadczenie. Przedmiotem naszych kursów i szkoleń są relacje z klientami, komunikacja czy marketing osobisty w Internecie.

Anna Dagielska

dowiedz się więcej

Anna Dagielska

Właściciel, Trener
Konsultant biznesowy, expert w zakresie sprzedaży i marketingu. Związana z branżą od 1996 r. Doświadczenie zdobywała w czasie pracy zawodowej zajmując kierownicze stanowiska ds. marketingu jak również kończąc wielu kursów i szkoleń dzięki którym nabywała nową wiedze i umiejętności, które chce teraz przekazać innym. Dotychczasowa praca zawodowa pozwoliła na rozwinięcie kompetencji marketingowych w zakresie pozyskiwania i nawiązywania długotrwałych relacji z klientami.

Radomir Kordek

dowiedz się więcej

Radomir Kordek

Trener
Doradca biznesowy specjalizujący się w zakresie planowania strategicznego, ekspert w dziedzinie zarządzania, komunikacji i marketingu. Od ponad 20 lat aktywny w zarządzaniu oraz działalności sprzedażowej, a także wdrażania nowoczesnych rozwiązań marketingowych, które skutecznie zwiększają efektywność prowadzonych działań przedsiębiorstw. Prowadził wiele zamkniętych warsztatów w firmach szczególnie podnoszących efektywność w aspekcie marketingu i zarządzania relacjami z klientami, dodatkowo bezpośrednio pracuje z managerami nad ich wdrożeniem oraz mierzalnym wzroście jakości wykonywanych przez nich działań.

Vanessa Musielak

dowiedz się więcej

Vanessa Musielak

Kierownik biura
Specjalistka do spraw relacji z klientem z doświadczeniem w organizacji firmy i jej administrowaniu. Od 5 lat pracuje na stanowiskach stricte powiązanych z komunikacją zarówno wewnątrz przedsiębiorstwa jak i w kontaktach zewnętrznych. Czuwa nad płynnością procesów koordynacyjnych i dba o najwyższą jakość każdej współpracy skupiając się zarówno na aspektach logistycznych jak i kalitatywnych.

Jacek Plewa

dowiedz się więcej

Jacek Plewa

Obszar specjalizacji: marketing i sprzedaż online, zarządzanie projektami, fotografia. Od 20 lat doradza firmom, jak wykorzystać nowoczesne narzędzia informatyczne w sprzedaży. Prowadzi szkolenia z zakresu budowy marki osobistej, PR i rozwoju biznesu online za pomocą mediów społecznościowych i technologii ICT. Od 10 lat zajmuje się także tworzeniem stron i sklepów internetowych oraz wdraża szkolenia na platformie LMS w ramach własnej agencji marketingowej: https://studiojp.pl/ Twórca kanału Porady Foto na YouTube, na którym dzieli się wiedzą na temat fotografii cyfrowej i edycji zdjęć w programach dostępnych w ramach licencji Open Source.

Joanna Ignaszewska

dowiedz się więcej

Joanna Ignaszewska

Anna Ślebioda

dowiedz się więcej

Anna Ślebioda

Body Map

Specjaliści z Doświadczeniem

Skontaktuj się z naszymi szkoleniowcami!